POSTS
SEARCH
Your address will show here +01 (414) 230- 5550
KUR PAVALGYTI?

Kavinės ir restoranai Mingėje

Mingės kaimas garsėja savo puikiai išvystytomis poilsio vietomis, kurios yra skirtos turistams ir vietiniams gyventojams. Čia galite rasti keletą polisiaviečių, kurios siūlo komfortabilias sąlygas ir puikias paslaugas. Sodybos: Mingės kaimo apylinkėse galite rasti keletą puikių sodybų, kurias nuomojate per savaitgalius ar ilgesnį laiką. Sodybos dažnai yra žalios vietos, kurios pasižymi puikiu gamtos grožiu ir ramiu aplinkos.  Mingės kaimo centre taip pat galite rasti keletą apartamentų, kuriuose yra erdvios ir šviesios patalpos, virtuvės ir tualeto įrenginiai, leidžiantys jums jaustis kaip namuose. Kempingai: Jei norite patirti gamtos grožį ir autentišką lietuvišką patirtį, galite apsistoti viename iš Mingės kaimo kempingų. Čia galite miegoti palapinėse, naudotis bendromis patalpomis ir pasinaudoti kitomis poilsio paslaugomis. Nesvarbu, kokias poilsio paslaugas pasirinksite, Mingės kaimas siūlo nuostabią aplinką ir puikias paslaugas, kurios leidžia patirti autentišką ir neužmirštamą poilsio patirtį.
Mingė, karčema

Mingė, karčema – jaukus restoranas Priekulėje, Klaipėdos rajone. Čia pasijusite kaip namuose dėl svetingų šeimininkų, skanios lietuviškos-europietiškos virtuvės, ir gyvos muzikos penktadieniais ir šeštadieniais. Restorane yra 80 vietų, o darbo valandos ilgos – 8:00-24:00. Taip pat teikiame paslaugas renginių organizavimui, nuomojame palapines ir inventorių jūsų šventėms. Tai puiki vieta ne tik maistui, bet ir įsimintinoms šventėms.
  • Text Hover
Adresas

Priekulė, Klaipėdos g. 9, Lietuva
Mingės Egzotika 

Ieškote jaukios ir ramios vietos pailsėti ar audringai atšvęsti? Mingės Egzotika – tai tobula vieta jūsų poreikiams! Kavinėje „Mingės Egzotika” vienu metu galima priimti iki 80 svečių. Tai puiki vieta pobūvių rengimams, vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms.
  • Text Hover
Adresas

Krokų Lankos g., 99360 Minija
Siūlome aplankyti!

Rusnės sala

Uostadvaris-Mingės kaimas

Medžio skulptūra Mingei

Ventės ragas

Ventės rago ornitologinė stotis