POSTS
SEARCH
Your address will show here +01 (414) 230- 5550
KĄ VEIKTI

Mingės kaime

Mingės kaimas yra viena iš tokių vietų, kurią tikrai verta aplankyti, jei norite pamatyti ir patirti tikrąjį Lietuvos kaimo gyvenimo būdą. Šis mažas kaimas, įsikūręs nuošaliame ir gamtos apsupame regione, pasižymi savo unikalia buveine bei turistinėmis vietomis. Mingės kaimas taip pat gali pasigirti savo ilga istorija ir žvejybos tradicijomis, kurios šiam regionui suteikė ypatingą vietą Lietuvos žvejybos mene. Žvejyba yra neatsiejama Mingės kaimo gyventojų kasdienybės dalis ir ši veikla čia užima ypatingą vietą.
„Žuvies kelias” 

Nustebins kiekvieną keliautoją.

Išskirtinė, turtinga, nepakartojama ir įdomi pramoga, kuri nustebins kiekvieną keliautoją per vieną dieną Mingėje. Trumpa, bet iššskirtinė kelionė jums parodys visus Mingės krašto grožius. Plaukiant laiveliu pamatysite bekraščius horizontus, virš galvos klykaujančias žuvėdras, Mingės kaimo gamtą, net pajausite lengvą laivelio supavimą. Pridėjus gerą maistą, svetingus žmones bei įdomią istorinę praeitį, kaimo žvejus ir jų tradicijas gausime tikrai pasakišką kelionę, kuri nustebins kiekvieną keliautoją Mingės kaime!
  • Text Hover

Minija - Uostadvaris - Nida

Kupina gamtos vaizdų kelionė laivu.

Maršrutu Minija – Uostadvaris – Nida, pamatysite įspudingus gamtos vaizdus atrasite Uostadvario kaimą ir pačią Nidą! Nors kelionė ir trumpa, bet pamatytų įspūdžių tikrai nepamiršite ir jais galisite pasidalinti su draugais ar šeima!
  • Text Hover

Kintų girininkijos mokomasis rekreacinis takas

Takas su puikiais gamtos vaizdais

Pačius didžiausius  gamtos mylėtojus nudžiugins ir augalija bei čia sutikti gyvūnai. Dar daugiau įspūdžių suteiks vaizdai iš vidurinėje tako dalyje įrengtų apžvalgos bokštelių –   kopagūbrių, įlankų, gyvenviečių, skulptūrų, miškų, gyvunyjos, ekspozicijų peizažai.
  • Text Hover
Vieta

55.400794, 21.238473
Aukštumalos pažintinis takas

Takas su puikiais pelkės vaizdais

Tai viena didžiausių pelkių ne tik Vakarų Lietuvoje. 1995 m. įkurtas Aukštumalos telmologinis draustinis siekiant išsaugoti ir atkurti pelkių ekosistemą, pasižyminčią ežerokšnių kompleksais, retų ir nykstančių rūšių augalija bei gyvūnija.
  • Text Hover
Vieta

Aukštumalos pažintinis tak., 99100
Siūlome aplankyti

Rusnės sala

Uostadvaris-Mingės kaimas

Medžio skulptūra Mingei

Kavinė egzotika

Vila Mingė