POSTS
SEARCH
Your address will show here +01 (414) 230- 5550
KUR APSISTOTI?

Polsiavietės Mingėje

Mingės kaimas garsėja savo puikiai išvystytomis poilsio vietomis, kurios yra skirtos turistams ir vietiniams gyventojams. Čia galite rasti keletą polisiaviečių, kurios siūlo komfortabilias sąlygas ir puikias paslaugas. Mingės kaimo apylinkėse galite rasti puikių sodybų Sodybos. dažnai yra žalios vietos, kurios pasižymi puikiu gamtos grožiu ir ramiu aplinkos. Vila: Mingėje taip pat yra keletas vilų, kurios siūlo luksetingą ir privačią poilsį. Vilose yra erdvios ir elegantiški kambariai, spa, sporto zona, sodo zona ir kitos paslaugos, kurios leidžia patirti komfortabilią ir ramią aplinką. Mingės kaime taip pat galite rasti keletą apartamentų, kuriuose yra erdvios ir šviesios patalpos, virtuvės ir tualeto įrenginiai, leidžiantys jums jaustis kaip namuose. Kempingai: Jei norite patirti gamtos grožį ir autentišką lietuvišką patirtį, galite apsistoti viename iš Mingės kaimo kempingų. Čia galite miegoti palapinėse, naudotis bendromis patalpomis ir pasinaudoti kitomis poilsio paslaugomis. Nesvarbu, kokias poilsio paslaugas pasirinksite, Mingės kaimas siūlo nuostabią aplinką ir puikias paslaugas, kurios leidžia patirti autentišką ir neužmirštamą poilsio patirtį.
Vila Mingė

„VILA MINGĖ“ – nepakartojamas poilsis Mingėje, ant Minijos upės kranto! Viloje gali apsistoti iki 12 asmenų. Tai puikus pasirinkimas didelės šeimos poilsiui ar nedidelėms šeimos šventėms.
  • Text Hover
Adresas

Upaičio g. 8, 99360 Minija
Jono Bulavino Sodyba

Jono Bulavino sodybos šeimininkas priima kiekvieną poilsiautoją.Tai puikus sprendimas, turistinėms grupėms, šeimos ar giminės iškylai.
  • Text Hover
Adresas

Minijos k., Kintų sen., Šilutės raj., Mingė
Kaimo turizmo sodyba "Ėvė"

Sodyba „ĖVĖ” – lietuviškoje Venecijoje, Minijos kaime.Unikali Nemuno deltos regioninio parko gamta, pamario krašto kultūrinis paveldas ir šiuolaikinis.
  • Text Hover
Adresas

Upaičio g. 38, 99360 Minija
Žvejyba Mingėje Viktoras Jakumaitis

Tai puiki vieta žvejybai su draugais ar šeima prie upės. Puiki nakvynė ir laikas prie gamtos sodyboje. Tai pat Viktoro Jakumaičio sodyboje yra nomojamas valtys su varikliais.
  • Text Hover
Adresas

Krokų Lankos g. 19, 99360 Minija
Siūlome aplankyti

Rusnės sala

From $340

Uostadvaris-Mingės kaimas

Medžio skulptūra Mingei

Ventės ragas

From $480

Ventės rago ornitologinė stotis